ARUM Reklamcılık San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ. 

sigma durak kent ve şehir yolcu bekleme kapalı Otobüs durak üretimi. yolcu alma Otobüs durakları  imalatı. cam duvarlı sigara içme kapalı  otobüs durağı. şehir kent meydan sokak kaldırım otobüs durakları. cam durak, metal durak, banklı ve banksız yolcu bekleme otobüs durakları imalatı ve tasarımı.
SIGMA DURAK
sigma durak kent ve şehir yolcu bekleme Otobüs durak üretimi. yolcu alma Otobüs durakları  imalatı. cam duvarlı otobüs durağı. şehir kent meydan sokak kaldırım otobüs durakları. cam durak, metal durak, banklı ve banksız yolcu bekleme otobüs durakları imalatı ve tasarımı.
LINEAGE DURAKLAR
Açıkhava reklamcılığı, arum reklam.kent mobilyaları.şehir mobilyaları, şehir bankları tasarım üretim ve imalat. sokak bankları tasarım üretim ve imalat. park bankları tasarım üretim ve imalat.
BANKLAR

billboardlardan daha küçük reklam alanlarına sahip, üçüncü şahısların reklam ve tanıtım alanları için çoğunlukla kaldırım vb yerler üzerinde oluşturulmuş kısa ayaklı reklam ve tanıtım üniteleridir. Açıkhava reklamcılığı kent mobilyaları bilgilendirme reklam panoları ve   tabelaları.reklam üniteleri CLP RAKET imalat ve tasarım üretim


                           CLP-RAKET

Açıkhava reklamcılığı, arum reklam.kent mobilyaları.şehir mobilyalar. şehir çöp kutuları. sokak çöp kovaları tasarımı imalatı. bahçe yol ve cadde çöp kovaları imalatı ve üretim. taş, tahta, çelik, oval, düz, kare, çöp kovaları. belediye, köy, şehir, outdoor çöp kovaları


           ÇÖP KOVALARI

Açıkhava reklamcılığı.yönlendirme tabelaları yol. sokak megaboard  yol sokak megalight yol sokak cadde bilboard. bilgilendirme reklam yapma panoları. büyük sokak panoları. pano imalat, tasarım ve üretim.


     BILBOARD MEGALIGHT

Açıkhava reklamcılığı. kent ve şehir led tabelaları. duvar dijital ledler imalat montaj. led ışıklı pano tasarımı sokak. kent mobilyaları ledli ışıklı panolar. duvar dijital led yol sokak cadde tabela.


              LED PANOLAR

2003 yılından beri kent mobilyaları üretimi ve açık hava reklamcılığı sektöründe faaliyet göstermektedir 

arum reklamcılık kent mobilyaları şehir aksesuarları meydan ve yol panoları bilgilendirme panoları. Açıkhava reklamcılığı. yönlendirme tabelaları  yol sokak bilgilendirme reklam yapma panoları. duvar haber bilgi panoları. duvar reklam cam metal panolar.


BİLGİLENDİRME PANOSU

silindir reklam kuleleri Açıkhava reklamcılığı. kent ve şehir silindir kule ve panoları. şehir meydanları mobilyası ve meydan silindir reklam üniteri imalat üretim ve tasarım. silindir reklam kuleleri ışıklı reklam.


SİLİNDİR KULE

kent ve şehir mobilyaları tasarımı özel imalatı. belediyeler, parklar, bahçeler için özel dizayn edilmiş banklar, bisiklet park mobilyası, sokak özel taş, metal, ağaç tasarım çöp kovaları, reklam panoları tasarım. yolcu bekleme durakları imalatı özenle ve itina ile üretim ve montaj yapılmaktadır.


ÖZEL TASARIMLAR

panolar. Açıkhava reklamcılığı. kent ve şehir panoları tabelaları. duvar dijital panolar. fabrika tabelaları, firma tabelaları. büyük tabelalar. sokak cadde ve meydan panıları imalat montaj. led ışıklı pano tasarımı sokak.


 TABELA

AKSESUAR- ÇÖP KUTUSU

  RADIUM   SWISSBIN     AEROPORTO ...

Detaylar

TABELA

               

Detaylar

BANKLAR

URBAN ISLANDS                             BISTROT     &nbs...

Detaylar

SİLİNDİR KULE

                        TEKNİK ÖZELLİKLER   Ölçüler : 3065 x 1884 mm Göv...

Detaylar